Наши новинки

Ідея створити бренд MINNIM народилася не спонтанно. Ми, як і багато хто з вас, любимо джинси і довго шукали свою ідеальну модель, яка б поєднала в собі високоякісні матеріали, мінімалістичний дизайн та не захмарну вартість. 

У нашому одязі ми поєднуємо якісні натуральні тканини, простий крій та сучасний дизайн.  Ми пам’ятаємо, що ключове значення в створенні образу мають деталі, тому відводимо їм особливу роль у кожному нашому виробі.

Для нас важливо було створити можливість покупки дизайнерського одягу хорошої якості, який буде набагато доступніше, ніж у мережевому мас-маркеті. MINNIM працює над тим, щоб вивести українського виробника на новий гідний рівень.

Нам приємно, що наші джинси та інші вироби виробляються в Україні. Це дає нам можливість контролювати якість кожного виробу. Унікальний мікс нашого бачення та світових тенденцій, які ми втілюємо в одязі MINNIM, дозволяє нам, як українському виробнику, та нашим клієнтам постійно бути в тренді.

Одяг із деніму від MINNIM дозволять вам тримати руку на пульсі великого міста та завжди відчувати себе комфортно. Простий крій, натуральні тканини та увага до деталей – той мінімум, який буде базою для створення  власного стилю.

Ми лише створюємо одяг, ви створюєте себе.

Засновники бренду MINNIM,

Сергій Фомін та Данило Варакута.

Отзиви наших кліентів