Історія створення рюкзаків Minnim

Історія створення рюкзаків Minnim

Скільки часу може піти на створення лінії справжніх рюкзаків?

А якщо дуже якісних рюкзаків? І скільки потрібно переглянути матеріалів, об’їздити виробництв і перемалювати ескізів? Чесно кажучи, ще рік тому ми б не відповіли на ці питання. А сьогодні з гордістю відкриваємо головні секрети створення нашої лінії міських рюкзаків MINNIM Origin!

Проверенные временем материалы вместе с современными технологиями, стали основой для создания нашей коллекции.

Нас давно вабило виробництво аксесуарів, навіть була невелика колекція, коли ми тільки починали. Розпродавши перші рюкзаки, ми зробили висновок, що до цього питання потрібно підходити ще більш серйозно, адже цей, на перший погляд, повсякденний аксесуар вимагає особливий до себе підхід.

До колекції Origin ми готувалися півроку. Так, саме, 6 місяців! І вони у нас пішли тільки на підготовку. Чому так?

У нас було два найголовніших питання, які потрібно було вирішити: це постачальники матеріалів і швейне виробництво, яке могло відповідати всім нашим вимогам. А їх було багато ?

При виборі матеріалу ми зупинилися на вощеному канвасі (waxed canvas). Тому що це щільна тканина, що складається на 70% з бавовни, на 30% з поліестеру. І вона має особливе плетіння, що забезпечує неймовірну зносостійкість і міцність матеріалу. Слово «вощений» означає, що тканина має спеціальний восковий шар, що робить її ще й водонепроникної. До речі, тому ви ні з чим не сплутаєш вироби з канвасу – воскове покриття додає легкий глянець і робить кольори глибші та благородніші.

Купити рюкзак в Україні тут >

Для обробки наших рюкзаків ми використовуємо натуральну шкіру. Тому що знаєте, кращу комбінацію ніж шкіра і вощеного канвасу важко уявити. Як з чорним рюкзаком, так і з будь-яким іншим. Блискавки використовуємо кращих світових брендів, регулятори і самоскиди були розроблені самостійно і виготовлені з нержавіючої сталі на високоточному обладнанні. Приділили особливу увагу і каркасу – все рюкзаки мають жорсткий каркас, завдяки особливій системі наповнення його спеціальними матеріалами.

І якщо з матеріалами ми узгодили все більш-менш швидко, то з пошуком виробництва справи йшли трохи складніше.

Нам довелося відвідати близько 15-ти різних підприємств по Україні. 15, по всій країні! У кожному ми приходили довгий процес виготовлення зразків і як правило, нас чекало розчарування. Ми зрозуміли, що працюючи на аутсорсингу зі сторонніми людьми, не сильно зацікавленими робити якісний продукт, ми просто не доб’ємося потрібного результату.

Тоді і було прийнято рішення створювати своє власне виробництво.

На наше щастя нам не довелося робити все з нуля. Нам пощастило зустріти вже зацікавлених у виробництво людей, які шили туристичні рюкзаки і спорядження. Мабуть це правда – що коли чогось хочеш дуже сильно, то до тебе починають притягуватися люди, так само сильно палаючи своєю справою.

Разом з дівчатами ми оживили це виробництво і вдихнули в нього нову енергію! І тепер, завдяки нашій наполегливості і бажанню робити тільки якість, ми маємо честь працювати з справжніми професіоналами і створювати по-справжньому хороші речі.

З повагою і любов’ю,

Засновники бренду MINNIM – Сергій Фомін та Данило Варакута.

Замовити рюкзаки на сайті

#minnim #backpacks

Підписуйтесь на наші новини

facebook | Instagram

Коментарі

Оставити коментарій

Ваша email адреса не буде опублікована.